Hermes Makina

Kaliteli Geleceğe, Güvenle...

XATS 900E Elektrikli Taşınabilir Kompresör

Atlas Copco, birçok zorlu uygulamaya uyum sağlayabilecek esneklikteki elektrikli taşınabilir kompresörü XATS 900E modelini piyasaya sundu. Yeni kompresörde oldukça verimli ve sessiz çalışan 160 kW'lık bir motor yer alıyor.


Geleneksel dizel motorlu kompresörlerin yerine enerji verimli bir alternatif olan XATS 900E, kullanıcılara daha az çalışma maliyeti ve daha az bakım gereksinimi sunarken 25 m3/dk'ya (900 cfm) varan akış değeriyle 7 ila 10 bar (100 - 150 psi) basınçlı hava sağlar. Hazır bir güç kaynağı olan sahalar için uygun bir kompresör olan XATS 900E'nin herhangi bir temele ihtiyacı olmadığı için tüm yüzeylere kurulması kolaydır.

Elektrik seçeneğini hiç düşündünüz mü?

Elektrikle çalışan ünitenin etrafı, 7 metrede 73 db(A) ses düzeyine sahip sessiz bir akustik kanopiyle kapatılmıştır. ISO9614-2 standartlarına uygun olan bu kanopi, üniteyi kentsel bölgelerde ve kapalı alanlarda kullanmak için uygun bir ürün yapar. Kompakt, hafif, taşıması kolay, olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı olan XATS 900E, kiralık ekipman filoları ve müşteri sahaları için muhteşem bir tercihtir.

XATS 900E, dahili bir son soğutucu ve su separatörü ile kaliteli hava çözümleri sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve hava kalitesini daha da iyileştirmek için kompresöre isteğe bağlı akış yönü filtrelemesi takılabilir. Ayrıca, yeni elektrikli taşınabilir kompresörde kolay erişim ve tek taraf üzerinde yapılan servis prosedürleri için büyük kapaklı paneller bulunur.

Ürün Kataloğu

XATS900 Electric Portable Compressor Leaflet_EN

Hermes Makina
5. Yılımızı Kutluyoruz !
5. Yılımızı Kutluyoruz !