Hermes Makina

Kaliteli Geleceğe, Güvenle...

QLT H40

QLT H40
  • Dosya :
  • PDF File

Perkins dizel motorla çalışan Atlas Copco QLT H40 aydınlatma kulesi, geçici çalışma alanlarında, spor etkinliklerinde ve diğer durumlarda mükemmel ışık sağlar. Pazarda uzun süredir başarıyla kullanılan bir konsepti temel almaktadır. QLT H40 ile geçici bir ışık kaynağı için ihtiyacınız olan her şeyi elde etmiş olursunuz: kontrol ve koruma için elektrik panosu bulunan metal bir muhafaza; dikey olarak 9,2 metreye kadar ulaşan ve 350° dönen hidrolik olarak kaldırılan bir direk; dengeleme ayakları; frenleri olan yol alt takımları.


Müşterinin elde ettiği faydalar

Kaldırması kolay – QLT MH40 aydınlatma kulesi kolayca çalıştırılabilir ve son derece hafif ve kolay manevra yaptırılabilir niteliktedir; böylece operatörler optimum aydınlatma için istedikleri konuma kolayca yerleştirebilirler. Tam otomatik hidrolik kaldırma ile kule yalnızca 15 saniyede kaldırılabilir.
Güvenlik – El freni emniyeti, direk kaldırılırken kulenin hareket etmesini engeller. Dört adet payanda sabitleyici ise destek sağlar.
Yüksek verimlilik – QLT H40'ta kullanılan metal halojenürlü lamba teknolojisi, elektrik enerjisini ışığa dönüştürmenin en verimli yöntemlerinden biridir.
Uzun kullanım ömrü – Dört 1000 W metal halojenürlü lambanın beklenen kullanım ömrü normal çalışma ile oldukça uzundur ve tüm lamba türleri içinde en düşük arıza oranına sahiptir.
80 saate kadar yüksek verimlilik – 145 litrelik yakıt deposu sayesinde dizel motor 80 saate kadar kesintisiz olarak çalışabilir.

Hermes Makina
5. Yılımızı Kutluyoruz !
5. Yılımızı Kutluyoruz !