Hermes Makina

Kaliteli Geleceğe, Güvenle...

Atlas Copco GA VSD+ Teknplpji Serisini Genişletiyor.

GA 7-75 VSD+ kompresörler ortalama %50 enerji tasarrufu sağlarken çok daha küçük alan kaplar.

9 Mayıs 2016 – Anvers, Belçika – Atlas Copco'nun en yaygın kompresör serilerinden biri olan bu seri artık çok daha iyi. 2016 yılının ortalarından itibaren şirketin GA yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörlerinden çok daha fazlası, çığır açan ve enerji tasarrufu sağlayan değişken hızlı ünite+ (VSD+) teknolojisiyle birlikte kullanılabilecek. 

2013 yılında Atlas Copco, devrim niteliğindeki yeni nesil VSD+ değişken hızlı ünite teknolojisini tanıttı. Bu ünite, geleneksel sıkıştırmaya kıyasla ortalama %50 oranında enerji tasarrufu sağlarken GA kompresörlerin çok daha küçük bir alan kaplamasına imkan tanıyor.

Atlas Copco bu yeni teknolojide adım adım ilerliyor. Şu ana kadar yalnızca GA 7-37 kompresörler VSD+ teknolojisine sahipti. Ancak bu durum çok yakında değişiyor. Haziran ayının ortalarından itibaren GA 37, GA 45, GA 55 ve GA 75 kW kompresörlerin tüm paket ve Full-Feature sürümleri, dünya genelinde VSD+ teknolojisiyle sunulacak.

Atlas Copco Endüstriyel Hava Bölümü Pazarlama Başkan Yardımcısı Bert Derom, "Bu teknoloji sayesinde Atlas Copco müşterileri artık önemli ölçüde enerji tasarrufu ve verimlilik sağlayan kendini kanıtlamış, yüksek kaliteli ürünler kullanabilir" diyor.

Hermes Makina
5. Yılımızı Kutluyoruz !
5. Yılımızı Kutluyoruz !