Hermes Makina

Kaliteli Geleceğe, Güvenle...

KURUMSAL

Atlas Copco Distribütörü Hermes Makina

 

 Hermes Makina şirket kurucusu Ümit Ünsal 22 yıllık Atlas Copco inşaat makinaları kompresör ve jeneratör alanlarındaki tecrübesini Atlas Copco distribütörlüğü ile devam ettirmektedir. Müşterileriyle olan yakın ilgisi, çözüm odaklı hizmetleriyle işini yükseltmeyi hedeflemektedir. Satış sonrası servis hizmetleri ile güven, verimlilik ve sürdürebilirlilik sağlamayı planmakatadır. Büyük potansiyel olarak düşünülen 2. El iş alanı ve kiralama seçenekleriyle piyasadaki farklılığı ortaya koymayı hedeflemektedir.

 Hermes Makina şirketi 2015 yılında Atlas Copco makinaları imalat A.Ş. distribütörlüğü altında Marmara Bölge sorumlusu ve İç Anadolu Bölgesi'ne de destek verecektir. Satış ve satış sonrası destek hizmetleri, müşterilere verimli ve tasarruflu kullanım olanağı sağlanması için yeni Atlas Copco kompresör, jeneratör ve aydınlatma kuleleri ve kiralama hizmeti, ikinci el iş makinası konseptiyle Türkiye’de benzeri olmayan birçok çözümü müşterisine sunmaktadır.

 1873 yılından beri faaliyet gösteren Atlas Copco dünya çapında halen hava kompresörleri konusunda lider öncülüğü ve enerji güç sistemleri konusunda müşterisine çözüm sağlayan şirkettir. Sürdürülebilir sanayi verimliliğine yönelik çözüm üreten Atlas Copco'nun, tüm büyük şehirlerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa ve son olarak Trabzon) bizzat kendine ait servis atelyeleri olup aynı zamanda Ankara ve Istanbul'dan ayrı olarak ikinci bir yedek parça dağıtım merkezi de bulunmaktadır. Kendi servis atelyelerinin ve personelinin yanısıra; yetkili bayi ve servisleriyle de Atlas Copco, ürünlerinin pazarlama/satış ve satış sonrası faaliyetlerini yürütebilmektedir. 2012 sonu rakamlarına göre global çalışan sayısı 39,800, faaliyette olduğu ülke sayısı 170,Türkiye çapında çalışan sayısı ise 260'a yakındır. Azerbaycan, Gürcistan ve Türkmenistan Atlas Copco Türkiye’ye bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedirler. Atlas Copco her yıl inovasyona çok ciddi bir bütçe ayırarak, birçok alanda ilkleri hedefleyen bir firmadır. Firma ekonomik büyüme, çevre yönetimi ve sosyal sorumluluk sahibi operasyonlar arasında sinerji bularak çalışmalarını sürdürdüğü her pazarda sorumluluk sahibi bir kurumsal vatandaş olmak için çaba sarf etmektedir. Atlas Copco’nun çevreye karşı duyarlılığı ve iş güvenliği konusundaki titizliği de en üst düzeydedir. Ocak 2013’te İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forum’da açıklanan Global 100 endeksinde Atlas Copco 18. sırada yer almıştır. Şirket ayrıca ISO’nun tüm belgelerine de sahiptir.

Hermes Makina
5. Yılımızı Kutluyoruz !
5. Yılımızı Kutluyoruz !