Hermes Makina

Kaliteli Geleceğe, Güvenle...

Hidrolik Ekipmanlar

LH Serisi Hidrolik Kırıcılar

İşiniz emin ellerde.. Hidrolik ekipmanlar az vakitte daha çok iş yapabilmenizi sağlar. Daha az ses ve titreşimle, ekipmanınızın daha sert delmesine yardımcı olur. 

Kolay taşınması, istiflenebilmesi ve hafif olması gibi özellikleriyle kolayca istediğiniz yere taşınabilir ve yatay/dikey yıkım işlemlerinde kullanılabilir. 

El Tipi Hidrolik Kırıcılar Leaflet_EN

Drenaj Pompaları

Yüksek güç-ağırlık oranına sahip pnömatik pompalar herhangi bir kıvılcıma neden olacak elektirk bileşenine sahip olmadığından birçok ortamda gönül rahatlığıyla, güvenle çalıştırılabilir. 

DIP tipi santrifüj pompalar, temiz, düşük viskoziteli sıvılar için kullanılırken, DOP tipi diyaframlı pompalar ise kirli, yüksek viskoziteli sıvılar için rahatlıkla kullanılabilir. 

Drenaj Pompa Çözümleri Leaflet_TR

Hidrolik Üniteler

Sağlam çerçevesi ve güçlü panelleriyle sistemindeki parçaların güvenliğini sağlayan hidrolik güç üniteleri, tüm servis alanlarında kolaylıkla çalışabilir. Elektrik hattı olmayan lokasyonlarda petrol bazlı yakıt olanaklarını, elektrik hattınızın bulunduğu alanlarda ise egzoz dumanından ve emisyondan kurtulmak isterseniz elektrik opsiyonunu tercih edebilirsiniz. 

Hidrolik Güç Üniteleri Leaflet_EN

Hermes Makina
5. Yılımızı Kutluyoruz !
5. Yılımızı Kutluyoruz !