Hermes Makina

Kaliteli Geleceğe, Güvenle...

Küçük Boy Seyyar Hava Kompresörleri

Atlas Copco, 10 yeni hava kompresöründen oluşan 8 Serisi kompresörlerini piyasaya sürdü. 8 Serisinin tüm modelleri 750 kg ağırlık limitinin altında olduğundan çekme için özel bir ehliyete ihtiyaç duyulmaz. Güvenilirlik, verimlilik ve daha yüksek kullanım seviyelerini üstün performansla birleştiren bu ürün serisi, kiralama ve inşaat sektörlerinde iş ortaklarına maksimum yatırım getirisi sağlar.

Hafif ve yakıt verimli dizel kompresör

Şantiyelerde ve diğer zorlu alanlarda kullanım için ideal olan yeni 8 Serisi kompresörler, Atlas Copco'nun lider hava elemanı tasarımı sayesinde karşılaştırılabilir modellere göre 150 kg'a kadar daha hafiftir . Geliştirme aşamasında, 8 Serisi kompresörlerde verimliliğin artırılmasına ve en son teknolojilerin eklenmesine özellikle dikkat edilerek yakıt tüketimi büyük ölçüde azaltılmıştır. Yeni kompresör serisi karşılaştırılabilir ürünlere göre ortalama %12 daha az yakıt tüketir.

Kompakt ve hafif kompresör paketi yakıt deposu, son soğutucu ve jeneratörden oluşmasına rağmen tüm modellerin ağırlığı 750 kg'ın altındadır. 5 m3/dk hava üretimi sağlayan serinin en büyük kompresörü dahi standart binek araçla çekilebilir. Bununla birlikte, güncellenen yeni HardHat® kanopi sayesinde 8 Serisi modelleri, en zorlu koşullara dayanabilecek sağlamlıkta üretilmiştir.

Bakımı son derece rahat

 

Yepyeni dizel motorlu hava kompresörleri

Güvenilir Kubota motorla çalışan kompresörlerde başlatma garantisi sağlayan hava kilidi önleme sistemi bulunur. 8 Serisi, 2 m3/dk serbest hava dağıtımı sağlayan XAS 38 Kd modelinden başlayıp 5 m3/dk hava dağıtımı sağlayan XAS 88 Kd modeline kadar devam eden 10 modelden oluşur. Serinin iki modeli, dahili bir jeneratörle birlikte gönderilir.

Ürün Katalogları

8 Series Air Compressors Leaflet_EN

8 Series Air Compressors Leaflet_TR

Hermes Makina
5. Yılımızı Kutluyoruz !
5. Yılımızı Kutluyoruz !